Чудово займатися улюбленою справою! Люблю приємний запах косметики, м’які на дотик пензлі, тіні, які тішать око різноманіттям яскравих відтінків! Можна втілювати будь-яку фантазію! Приємно бачити результат своєї роботи, щасливі посмішки та чути слова подяки дівчат, які милуються собою у дзеркалі.

Ви також можете кайфувати, при цьому отримувати дохід, освоївши нову та надихаючу професію — «Візажист» або просто навчитися робити собі гарний макіяж, та чарівно виглядати кожен день.

 Записуйтесь та приходьте до школи за новими знаннями!

 Веду курси я, Олена Соседко, володію 14-ти річним успішним досвідом роботи в б’юті-сфері та 11-річним стажем у викладанні курсів макіяжу. Навчу Вас створювати красу на якісній косметиці!

 У школі існує два базові курси. Перший це

Курс «Візажист» – базова програма, яку можна з часом, за бажанням, доповнити курсами підвищення кваліфікації.

  Косметика надається школою. Навчатися Ви будете на якісній косметиці різних брендів, професійного сегменту (VG, StasyAlex’s, promakeup laboratory …), так і в основному якості люкс (діор, шисейдо, лаура Мерсьє, естелаудер…).

 Витратні матеріали (ватні диски, вологі серветки), бацилол, пензлі, туш необхідно вам придбати.

 У даному курсі 10 занять, кожне заняття триває три години. Після закінчення курсу ви отримуєте диплом. Графік занять за погодженням, двічі-тричі на тиждень.

 Кожен мій учень отримує від мене робочий зошит із теорією, який я оформила у вигляді методички для того, щоб матеріал був засвоєний краще, а також була можливість у будь-який момент ефективно повторювати уроки.

 Вартість курсу: 

 Індивідуальні заняття 10 000 грн.

 План занять:

Теорія

 Заняття 1. Обладнання робочого місця візажиста. Правила гігієни у макіяжі. Все про пензлі – вибір, призначення, дезінфекція. Види макіяжу. Основні правила нанесення декоративної косметики. Огляд тональних та коригуючих засобів-класифікація, текстури та види тональних засобів. Форми обличчя. Контуринг та стробінг (види, техніка, схеми).

 Заняття 2. Схеми нанесення тіней залежно від форми та розрізу очей. Брови (форми, схеми побудови, продукти для макіяжу брів…).

Колористика, схеми поєднання кольорів. Колорити зовнішності людей

 Практика (необхідна модель на кожне заняття). Пошук моделей здійснюється вами самостійно, але можлива допомога на непостійній основі.

 Заняття 3. Контуринг та стробінг. Макіяж у стилі nude;

Заняття 4. Денний макіяж – тіньова техніка;

Заняття 5. Схема «На збільшення ока». Робимо відкритий погляд;

Заняття 6. Техніка, яка робить розріз очей більш витянутим, кошачим (одна з найпопулярніших схем у клієнтів);

Заняття 7. Smoky eyes (ефектний вечірній макіяж). Робота з пучковими віями;

Заняття 8. Весільний макіяж. Який він?! Мій досвід роботи з нареченими.

Заняття 9. Графіка в макіяж стрілки і яскраві губи.

Заняття 10. Ліфтинг макіяж.

 Навчання проходить у затишній студії, проспект Науки 58 (метро Ботанічний сад), м.Харків

 Роботи учнів можна переглянути у галереї робіт

 

Другий курс із більш поглибленою програмою

Базовий курс» Візажист»

(розширена програма)

 Якщо Вам потрібен швидший старт у професію візажист, більше практики, то для Вас є розширений базовий курс «Візажист»

 —18 індивідуальних занять по три години кожне, багато цінної теоретичної бази, яку я зібрала за всі свої 14 років роботи візажистом, а також море практики з найпопулярнішими техніками в макіяжі на якісній косметиці школи.

— термін навчання: від місяця до трьох, залежно від графіка навчання, який ми складаємо разом з вами;

 -Моделі на практичні заняття надаються.

 Вартість курсу:

 -18 000 грн. (індивідуальні заняття).

 На заняття Вам потрібно придбати лише:

 Пензлі для макіяжу, бацилол. Все інше, на час навчання у школі надається. До занять раджу нічого не купувати, щоб не помилитись у виборі.

 Безперечна перевага школи в тому, що косметика для навчання надається, це дає Вам можливість після закінчення курсів скласти власну думку про той чи інший бренд і вже формувати свій кейс візажиста орієнтуючись у косметиці, знаючи, як працює той чи інший продукт на шкірі, у вас не буде марних чи невдалих покупок, що істотно заощадить ваші витрати на косметику.

 Ви будете навчатися на косметиці таких брендів, як VG, Paese (Польща), Too Faced, Urban Decay, Manly PRO, Lime Crime, Colourpop, Таммі Танука, Нікс, Inglot, Нарс, Estee Lauder і т.д.

 Кожен мій учень отримує від мене робочий зошит із теорією, який я оформила у вигляді методички для того, щоб матеріал був засвоєний краще, а також була можливість у будь-який момент ефективно повторювати уроки.

 План занять базового курсу входять найактуальніші та найпопулярніші техніки макіяжу, які дозволять вам успішно працювати з клієнтами після закінчення даного курсу та виконувати будь-який макіяж. Цей базовий курс я розробляла таким чином, щоб він включав теми, які в інших школах викладають переважно тільки на курсах підвищення кваліфікації або МК, ви ж ці теми проходите в базовому курсі і це одна з найсильніших баз на старті.

 Це дає вам перевагу серед інших візажистів, які тільки закінчили курси, тому що у вашому арсеналі буде більше технік та практики, а отже більше задоволених клієнтів.

 Теорія

 Заняття 1. Обладнання робочого місця візажиста. Правила гігієни у макіяжі. Все про пензлі – вибір, призначення, дезінфекція. Види макіяжу. Основні правила нанесення декоративної косметики. Огляд тональних та коригуючих засобів — класифікація, текстури та види тональних засобів

Заняття 2. Форми обличчя. Контуринг та стробінг (види, техніка, схеми). Схеми нанесення тіней залежно від форми та розрізу очей. Брови (форми, схеми побудови, продукти для макіяжу брів…). Все про корекцію форми губ. Відпрацювання на фейс-чартах. Це дасть змогу ефективніше освоїти схеми макіяжу.

 Заняття 3. Колористика – наука про колір. Теорія контрастів у зовнішності. Схеми поєднання кольорів. Колорити зовнішності людей

 Практика 

Заняття 4. Контуринг та стробінг. Макіяж у стилі nude;

Заняття 5. Денний макіяж – тіньова техніка;

  Вечірній макіяж, для фото-, відео-, зйомки.

Заняття 6. Схема «На збільшення ока». Робимо відкритий погляд та  прибираємо навислу повіку;

Заняття 7. Відпрацювання схеми з попереднього уроку (закріплення матеріалу)

Заняття 8. Техніка, яка робить розріз очей більш витянутим, кошачим (одна з найпопулярніших схем у клієнтів);

Заняття 9. Закріплення матеріалу, самостійне відпрацювання попередньої схеми

 Це дуже важливі схеми, де закладаються основи, відповідно посилене відпрацювання цих двох технік допоможе краще засвоїти подальший матеріал. Так як на їх основі будуються інші форми в макіяжі

Заняття 10. Smoky eyes – макіяж на кремовій підложці. Робота з накладними віями

Заняття 11. Весільний макіяж. Який він може бути? Мій досвід роботи з нареченими.

Заняття 12. Smoky eyes (робота із стійкими текстурами, тинтами). Використання пігментів

Заняття 13. Графіка в макіяжі (стрілки та яскраві губи)

Заняття 14. Розтушована стрілка;

Заняття 15. Ліфтинг макіяж. Особливості роботи із жінками елегантного віку;

Заняття 16. Color makeup на складних текстурах (робота з гелем, тинтами, пігментами. Контрастні поєднання кольорів);

Заняття 17. Макіяж на ваш вибір (ви вибираєте будь-який комерційний макіяж, який хотіли б ще вивчити чи повторити пройдений матеріал)

Заняття 18. Дипломна робота (теорія захист + практика)

 Роботи учнів можна переглянути у галереї робіт

Приклад диплому, який Ви отримуєте після закінчення курсу

     

   

Також можна придбати навчальний онлайн урок по стрілкам вартістю 300 грн. А всі, хто пройшов у мене, базовий курс отримають його у подарунок.

Це по праву унікальний урок у високій якості зйомки, в якому зібрано три покази з докладним поясненням, як будувати комерційний варіант стрілки для нависаючого повіка, більш округлого ока та креативний варіант стрілки. Також там є теоретичний блок із схемами побудови стрілки на інших формах очей. Докладно розповіла та приділила увагу інструментам та матеріалам, якими найкраще їх будувати.

 Мій досвід роботи візажистом дав мені можливість зробити цей урок дуже інформативним та корисним. Хочу поділитися з вами своїми знаннями та показати, що стрілки це легко .

 Купити повний урок можна написавши мені особисто, телефон або посилання на мій інстаграм вказані на сайті, у розділі «Контакти».

 

 

 

Підвищення майстерності візажиста

 

Індивідуальні заняття для тих, хто вже працює візажистом, але хотів би покращити свої знання у цій галузі. План можна коригувати з урахуванням ваших побажань. Заняття проводяться на моїх матеріалах та косметиці, ваші обов’язково пензлі.

Вартість 7500 грн. Після закінчення курсу видається сертифікат.

 План занять:

 1. Робота з проблемною шкірою (правильне застосування аджастерів, маскуючих засобів, фіксаторів…). Секрети стійкого макіяжу на шкірі.

2. Макіяж на основі кремових текстур, робота з пігментами

3. Smoky eyes на стійких текстурах

4. Розтушована стрілка

5. Color makeup. Контрастні поєднання. Робота з кольором.

6. Графіка в макіяжі (образи для фотозйомки, інста-мейк)

Навчання проходить у затишній студії, проспект Науки 58 (метро Ботанічний сад), м.Харків

 Чекаю на вас за новими знаннями-)

 

 

 

{lang: 'ru'}

(2) комментаря

  1. говорит:

    Хочу после школы хочу пойти учиться на визажиста и хочу научиться лучше красить, я умею но не всё знаю

    1. admin говорит:

      Приходите, будем рады вас научить искусству макияжа-)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *